AluStar

Візуальні ефекти, створювані меблевим профілем з алюмінію

Конструкції з алюмінієвого профілю можуть створювати різні візуальні ефекти, що поліпшують інтер’єр. Вони вносять “родзинку”, роблять обстановку незвичайною, несхожою ні на яку іншу. У цій статті ми розглянемо деякі з них детальніше.

Типи меблевих профілів з алюмінію

Використання профілю з алюмінію і будь-яких прозорих матеріалів під час виготовлення меблів або їхніх елементів додає приміщенню ефект розширення площі. Крім цього, різні його види несуть візуальний ефект різного характеру.

Наприклад, фасадний профіль дає такі результати:

  • ілюзія стіни із суцільного скла завдяки застосуванню тонких і міцних профілів зі структурним герметиком;
  • підкреслення пластики фасаду завдяки залученню в роботі профілів різної глибини.

Тіньовий профіль дасть такий ефект:

  • Поява тіньових ліній між підлогою і стелею на стінах, які вносять в інтер’єр додатковий обсяг і глибину. Такий ефект добре підійде для мінімалістичних дизайнів, де основна увага акцентується на геометричних формах;
  • Зонування простору. Використання такого профілю допоможе вам розмежувати, наприклад, кухню і їдальню в одній кімнаті. Цей прийом додасть будь-якому плануванню структуру і функціональність.

Профіль для світлодіодної стрічки

Профіль для світлодіодної стрічки також має візуальний вплив. Зазвичай у комплекті з ним йдуть екрани, які забезпечують необхідне освітлення і візуально впливають:

  • Матові і напівпрозорі екрани (розсіювачі) пом’якшують освітлення, вбираючи при цьому деяку кількість світла. Таким чином вони знижують пікселізацію – прибирають частину світлових точок на лампі або світлодіодах, захищаючи очі людини від втоми і загального дискомфорту;
  • Кольорові монітори забарвлюють світло в той чи інший відтінок;
  • Екрани з фокусуючою лінзою задіюються під час створення концентрованого променя з метою акцентування на якомусь конкретному об’єкті.

Крім перерахованих вище ефектів існує ще безліч різноманітних “хитрощів”, яких можна досягти за допомогою алюмінієвого профілю. Саме ця особливість і є секретом його популярності.

На сайті Алюстар меблевий алюмінієвий профіль представлений у великому асортименті. Тут ви зможете придбати продукцію хорошого рівня якості за приємну ціну.