AluStar

Меблева ручка профіль

Профіль ручка – це стильний та зручний виріб для меблевих фасадів. Завдяки зручній ергономіці, ручка-профіль забезпечують комфортне відчинення та закривання дверей ящиків та інших елементів меблів.
Як правило, ручка профіль має форму профілю або напівкруглий зріз, що надає їм сучасний і естетичний зовнішній вигляд. Унікальність та величезна різноманітність механізмів інтегрованих профілів-ручок приваблює все більше дизайнерів та виробників меблів.

Характеристики ручки профілю

Профіль ручку для меблевих фасадів можна розділити на такі серії:

  • Профіль типу Gola. Може бути L- та С-подібного типу, горизонтальні та вертикальні, які кріпляться за фасад.
  • Ручка, яка монтується по всій довжині фасаду, але без елементів, які виступають на лицьову частину фасаду.
  • Ручка, яка виступає за лицьову частину фасаду. Залежно від форми L або F можуть бути накладними на торець фасаду. так і врізними.
  • Профіль для верхніх фасадів. Монтується горизонтально на нижній частині підвісних фасадів.
  • Ручка інтегрована в частину фасаду по ширині або висоті.

Практично всі види профілю можна доукомплектувати LED-підсвічуванням. Від вибору типу ручки залежить створений дизайн виробу, що виготовляється.

Основні переваги ручки профілю

Алюмінієва ручка профіль захищає саму експлуатовану частину фасаду, а саме ту частину фасаду, за яку тримаються при відкриванні дверцят і яка найбільше контактує з побутовими елементами. Власники кухонних фарбованих МДФ фасадів, особливо з фрезерованими ручками, можуть оцінити перевагу цієї пропозиції.

Будь-який прихований алюмінієвий профіль – це додатковий захист ваших фасадів від пошкоджень, оскільки пошкодити алюміній набагато складніше, ніж будь-який пиляльний матеріал.

Дизайн ручок підкреслить вибраний вами стиль – мінімалізм, хай-тек чи сучасний модерн. Також слід згадати стандартні функції алюмінієвого профілю – екологічність, простота монтажу, зручність експлуатації, приємна ціна.

Профіль-ручка може застосовуватися у виробництві наступних меблів:

  • кухні та монтаж вбудованого кухонного обладнання
  • передпокій та вбиральня,
  • офісні та інші спеціалізовані меблі (медичні, меблі ресторанів, салонів краси, для відділень банку),
  • облаштування санвузлів,
  • серійне виробництво будь-яких сучасних меблів.

Всі ручки нашого каталогу знаходяться в наявності на складі. Також маємо можливість реалізації проектів на замовлення з повним сервісом: Проектування-Виробництво-Постачання.

Залишилися питання?

Отримайте бозкоштовну консультацію наших менеджерів прямо зараз: