AluStar

Про нас

Компанія AluStar – розробник та постачальник різноманітних алюмінієвих систем з багаторічною історією та практичним досвідом. Рік заснування компанії 2008.

Саме на кінець нульових активно почав розвиватись ринок алюмінієвих меблевих виробів. Досвідчені та надійні постачальники у партнерах – це краща основа успішного бізнесу. Ми гарантуємо професійне ставлення до своїх обов’язків.

Досвід співпраці у будь-якій справі показує переваги роботи з рейтинговими та довгограючими компаніями. Це дозволяє виробнику, наприклад, шаф-купе гарантувати підтримку своїх клієнтів навіть після багатьох років експлуатації – відповідальні постачальники мають на складах комплектуючі для обслуговування або ремонту своїх розсувних систем.

Оскільки ринок збуту обмежений, на 90% це виробники меблів чи комплектуючих, інтернет магазини, продавці фурнітури, постачальники алюмінієвих профілів з поганою якістю продукції та сервісу не витримують конкуренції. Тому при виборі партнера зі співробітництва варто уважно вивчити досвід та професіоналізм компанії.

kerivnik-konpanii

Шлях та плани AluStar

Розпочавши свою діяльність у 2008 році, до 2011 року компанія AluStar вже мала свої власні розробки та прямі поставки алюмінієвого профілю для шаф-купе з Китаю.
З того часу нашим напрямком стало впровадження та розробки власних інтер’єрних систем. Ми пішли шляхом самостійного розвитку, враховуючи наш досвід та запити клієнтів. На нашу думку, закупка чи доукомплектування систем на внутрішньому ринку гальмує впровадження інноваційних ідей.

У 2017 році нами були розроблені та поставлені на потік новинки у роликових механізмах, а також налагоджено виробничу інспекцію продукції, що постачається. У цьому ж році ми отримали своє перше замовлення із заводу ОРК, лідера якості у виробництві меблевих систем плавного відкривання та закривання. ОРК – наш постійний постачальник роликових механізмів та систем плавного дотягування доводчиків. У наступних роках асортимент став більшим, а клієнтська база зростала.

На кінець десятих нас все частіше вибирали як постачальником екструдованих алюмінієвих профілів не тільки меблярі, а і виробники промислового обладнання, будівельні організації, постачальники фурнітури то що.

Станом на 2024 рік нами було розроблено понад 500 матриць для прокатки екструдованого алюмінію. Вони задовольняють потреби наших клієнтів у формах та розмірах алюмінієвих профілів для їх проектів. І ми не збираємось на цьому зупинятися. Незабаром очікуємо на постачання нових партій роликових механізмів, у розробці яких ми використовували весь свій досвід розробки фурнітури. В літку 2024 презентуємо колекцію ручки-профілю, яка включає серії накладних, врізних, монтажних та інтер’єрних алюмінієвих профілів як з підсвічуванням так і без LED-підсвічування.

Сталий та послідовний розвиток нашої компанії можливий тільки завдяки тісній співпраці з нашими партнерами, уважного реагування на запити та здобутим досвідом у нашій справі.

Костянтин Овчаренко. Керівник ALUSTAR

Товари та послуги від AluStar

Наша сфера діяльності спеціалізована – ми виготовляємо на замовлення алюмінієві профілі для різних потреб:

 • Кухонний – ручка-профіль, GOLA-профіль;
 • Меблевий – для шаф-купе, рамкова, декоративна;
 • Інтер’єрний – стелажны системи;
 • Будівельна – плінтус, дверний профіль, дверні короба;
 • Промисловий профіль;
 • Для реклами;
 • Для LED-підсвічування.

Ці профілі налаштовуються під будь-які запити та ідеї – можна змінювати форму і колір виробу.

Підтримуємо наступні типи покриття профілю:

 • Анодування;
 • Брашування глянцеве та матове;
 • Катафорез;
 • Фарбування профілю за каталогом RAL;
 • PVDF painting.

Крім самих профілів, ми реалізуємо комплектуючі для створення розсувних та інтер’єрних систем. Працюємо за кресленнями, зразками чи вже готовими проектами.

За роки діяльності компанія не зупинилася лише на одному напрямку. AluStar також займається:

 • розкрій та обробка скла та дзеркала (у тому числі їх матуванням);
 • фотодруком на склі;
 • складання дверей для шаф-купе та рамкових меблевих фасадів.

Особливістю співпраці з нами буде розробка повного циклу «Проектування-Виробництво-Постачання» під ключ.
Ми вже успішно завершили такі проекти для багатьох клієнтів різноманітної сфери діяльності.

Сподіваємось бачити і вас серед наших партнерів.

Вибираючи компанію AluStar, ви отримуєте надійного та досвідченого постачальника алюмінієвих профілів для потреб вашого проекту.

НАШІ УСПІХИ

“AluStar” є досвідченим та перевіреним постачальником алюмінієвих систем для виробництва меблів. Профільна система “AluStar” розроблялася нами і вдосконалювалася протягом багатьох років.

Місія компанії “AluStar” – максимальне задоволення потреб, побажань та очікувань наших клієнтів. Наша мета – орієнтація на довгострокову та стабільну діяльність у меблевому бізнесі.

Клієнтів
> 0
Проектів
> 0
Видів профілю
> 0

*станом на 2024 рік

>16

РОКІВ ДОСВІДУ
У МЕБЛІВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ