Алюмінієвий профіль використовується у виробництві меблів та інших предметів інтер’єру. Такий каркас зміцнює та облегчує конструкції, забезпечує захист користувачів від травм та надає виробам ефектного, стильного вигляду.
Компанія «Алюстар» проектує, виробляє та постачає системи рамкових профілів із різноманітною поверхнею та формою. Основним нашим видом діяльності є оптовий продаж рамкових профілів. Також ми виготовляємо різноманітні готові вироби для меблів та інтер’єру. Продукція має багато різноманітних типів покриття, серед яких найбільш популярні: анодування; брашування глянцеве та матове; катафорез; електрофорез матовий; фторкарбон на водній основі; деревоподібні структури – волокна деревини; фарбування профілю за каталогом RAL; PVDF painting. Наші вироби активно використовуються для створення дизайнерських предметів інтер’єру. Розглянемо ідеї застосування алюмінієвого рамкового профілю.
Чорні матові каркаси з надійним покриттям по технології матовий електрофорез підходять для оформлення будь-яких меблів. Ними можна доповнити кухонний гарнітур, меблі для вітальні та навіть полиці для ванної кімнати. Що стосується ванної кімнати, то в цьому приміщенні високий рівень вологості. Тут алюмінієва основа потрібна не тільки для створення дизайну інтер’єру, але й для захисту торців деревопильних панелей від деформації під впливом вологи.
Приклади застосування рамкових виробів:
Це лише загальний опис застосування рамкової продукції у приміщеннях. Якщо ж підійти до процесу професійно, можна досягти неперевершених результатів та створити унікальний інтер’єр.
Рамку можна спроектувати під заповнення будь-якими матеріалом: пластиком, склом, МДФ чи ЛДСП. У кожному випадку важливо підібрати профіль оптимальної товщини, форми та покриття, а також доповнити його дверною та іншою фурнітурою у сумісному стилі. При грамотному підході ви навіть досягнете ефекту невагомості масивної конструкції. Цей ефект особливо помітний, якщо до легкого алюмінієвого каркаса додати скляні вставки.
Крім естетичних переваг, алюмінієвий рамковий профіль відрізняється високими показниками практичності. Він міцний, стійкий до пошкоджень, не боїться легких подряпин, сколів та корозії. Такий каркас вписується у будь-який дизайн інтер’єру. У базовому сріблястому кольорі виріб більше підходить для стриманого, офісного чи торгового стилю. При нанесенні технологічних кольорових покриттів алюмінієвий профіль може поєднуватися з сучасним хай-теком, модерном чи навпаки – класикою.
Профіль також використовується для створення світлодіодного освітлення. У цьому випадку вам потрібно розмістити стрічки зі світлодіодами всередині підготовлених конструкцій, а самі планки зафіксувати на стінах, під стелею, вздовж плінтусів на підлозі, в шафах або в інших місцях. Цей спосіб дозволить вам впоратися з трьома задачами:
Грамотно організоване LED-освітлення гарно доповнює інтер’єр. Якщо ж помістити його у стильні алюмінієві планки, можна досягти унікального ефекту.
Ще один спосіб застосування рамкового профілю полягає в оформленні дзеркал. Багет з алюмінію виглядає ефектніше, ніж дерев’яний або пластиковий виріб. Він чудово доповнює будь-які дзеркала. Але великі дзеркальні панелі на повний зріст виглядатимуть набагато краще у металевій рамі, ніж моделі малого розміру.
Для інтер’єрів в стилі мінімалізм вибирають тонкий рамковий профіль. Для класики підійде широка рамка, пофарбована в нейтральні кольори.
Для LED-стрічки алюмінієвий профіль є природним охолоджувачем, також в алюмінієвому профілі можна спроектувати кріплення для лінзи розсіювача, яка відповідає за пило та волого захист
Рамковий профіль використовують і для інших дизайнерських робіт. Головне – підійти з фантазією до цього процесу та врахувати особливості оформлення усіх предметів, розташованих у кімнаті.