...

AluStar

Головна сторінка » Статті » Основні технології обробки та види покриття алюмінієвих профілів та їх вартість.

Основні технології обробки та види покриття алюмінієвих профілів та їх вартість

Щоб захистити алюмінієвий профіль від корозії, надати міцність та покращити його зовнішній вигляд в алюмінієвий сплав, який придатний для екструдування потрібно добавляти невелику кількість 0,5-1,5% інших металів, таких як магній та кремній. Ми пропонуємо багато різноманітних технологій покриття, що покращують функціональні властивості алюмінієвого профілю в залежності від потрібного кольору та умов використання, серед яких: анодування; брашування глянцеве та матове; катафорез; електрофорез матовий; фторкарбон на водній основі; деревоподібні структури – волокна деревини;  фарбування профілю за каталогом RAL; PVDF painting.

Основные технологии обработки и виды покрытия алюминиевых профилей и их стоимость

Анодування

Під час обробки на поверхні алюмінієвого профілю утворюється оксидна плівка. Цей шар запобігає негативному впливу зовнішнього середовища. Він надає виробу додаткової міцності та дає можливість надавати різноманітне забарвлення. Метод повністю безпечний для довкілля, довговічний і не потребує особливого догляду.

Серед недоліків: низький рівень стійкості до фізичних  подразників у темних кольорах. Наприклад чорний матовий, однотонний колір рекомендуємо не анодувати, по причині павутинки та невеликого слою товщини покриття. Серед переваг: покриття порівняно не дороге. Кінцева вартість визначається розміром профілю, товщини захисної плівки та складності самого виробу.

Полірування

Полірування дозволяє надати додаткового блиску та гладкості. Профіль стає більш привабливим зовні. До того ж подібна обробка захищає алюміній від корозійних змін.

Застосовується два різні методи:

  • механічне – видаляються екструзійні лінії та допомогою лляних дисків з подальшим застосуванням текстильної насадки;
  • хімічне – виріб занурюється у хімічний розчин, завдяки чому на ньому утворюється щільний шар хромату.

Технологія сприяє швидкому досягненню бажаного результату і забезпечити рівномірне покриття на поверхні, яке буде мати первісний вигляд протягом багатьох років.

Порошкове покриття

Обробка відбувається за рахунок нанесення сухого порошку з полімерів або смол. Технологія застосовує електростатичний метод. Наприкінці готовий профіль запікається у печі. Утворена плівка має гарні теплоощадні властивості. До того ж не шкодить екології. Втім алюміній може виявитись аж занадто жорстким через товстий шар матеріалу. Порошкове покриття добавляє профілю ваги, в середньому 5-10%; та товщини, приблизно 0,1-0,2 мм один шар. Також порошкове покриття у темних кольорах може мати вагомий недолік – павутинку, аку у світлих кольорах ми ніколи не побачимо

Гарна альтернатива – використання водного розчину фторвуглецю чи матовий електрофорез. Технологія водного розчину фторвуглецю дозволяє одразу надати декоративного ефекту, адже суміш має певне забарвлення. В результаті отримується яскрава, приємна на дотик бархатиста поверхня, що надійно захищає від корозії, температурних перепадів, фізичних та хімічних дій. Експерти запевняють, що саме за цією технологією майбутнє.

Брашування алюмінію

Досягти цікавого візерунку на алюмінієвих профілях та надійного рівня захисту дає можливість обробки за допомогою спеціальних кистей. Матове оздоблення наноситься шляхом застосування невеликих нейлонових дисків. При цьому широка різноманітність кругів надає можливість регулювати глибину та інтенсивність обробки, а також підвищити якість візуального ефекту. Як результат, на профілі з’являються тонкі вертикальні смуги певного забарвлення, які гарантують естетичну привабливість та надійний захист від вологи та інших видів негативних впливів зовнішнього середовища. 

Закріплюється результат шляхом нанесення анодованого покриття або хімічного полірування. Таким чином утворюється матовий чи глянцевий шар, стійкий до хімічних та фізичних подразнень.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.